Aradığını Çabuk Bul

Hızli Arama

sanat dünyası

Yazdır
PDF

Adanada Ev Hanımları Ve Etkinlikleri

Yayınlanma Heykel - Heykel Sanatı Atölyesinde Sergiler

Thumbnail image

Adana da çocuklar için vitray çalışmaları yaptırmaktayız. Geleneksel sanatlar içinde olan vitray sanatımız, camları boyayarak çok güzel çalışmalar çıkartmaktayız. Böylece kurslarımıza katılan öğrencilerimiz, birçok tekniği uzman öğretmeninde uygulamalar yaparak öğrenmektedir. Çocukların işte başarıları burada yatmaktadır. Kendi yaparak öğrenen öğrenci, ömründe unutması mümkün değildir. El becerileri gelişmektedir.

Thumbnail imageThumbnail imageThumbnail image

Yazdır
PDF

Adanada Kadınlar İçin Sergiler

Yayınlanma Heykel - Heykel Sanatı Atölyesinde Sergiler

Thumbnail image

Adana da güzel sanatlar fakültelerine hazırlanan öğrencilerimizin düzenlediği resim sergilerine sizleri de bekleriz. Adana da ressamlar derneği sergi solonun da, adana büyükşehir belediyesi tiyatro fuayesinde, Seyhan Belediyesi kültür sanat sergi salonunda, Adana da Sabancı Kültür Sitesi resim sergi salonunda ve Adana Tarihi Kız Lisesi resim sergi salonlarında olmak üzere; yağlı boya resim sergisi, hobi sanat atölyeleri, fotoğraf sanat atölyelerinin öğrenci yılsonu fotoğraf sergilerini, güzel sanatları kazanan öğrencilerimizin: dönem içi resimlerini, yılsonu ve kazananların düzenlediği resimlerin sergisini, çocukların yılsonu sergilerini, hat ve ebru kursu sergilerini düzenliyoruz. Bir yıl içinde 4–5 sergiden fazla sergi düzenlemekteyiz. Özel günler için de yapılan sergilerimiz olmaktadır, tüm dostları bekleriz.

Thumbnail imageThumbnail imageThumbnail image

Yazdır
PDF

Evde Sıkışıp Kalmayın

Yayınlanma Heykel - Heykel Sanatı Atölyesinde Sergiler

Thumbnail image

Giderek, ülkemizde bir kitle kültüründen söz ediyorsak, bunu yine maddi ve manevi üretim şeklimiz ve bunlar arasındaki ilişkilerle açıklama yoluna gitmemiz; eğer, sözgelişi, bir «lümpen-kültür»den söz ediliyorsa, bunu, yukarda açıkladığımız şekliyle, kitle kültürü ve kültürsüzleştirme bağlamı içinde görmemiz; toplumsal ilişkiler bütünüyle olduğu kadar, kültürel değer ve değer yönlendirmeleriyle birlikte sistemsel bütünlük içinde açıklamamız gerekir.

Thumbnail imageThumbnail imageThumbnail imageThumbnail imageThumbnail image

Yazdır
PDF

Kurslarımız

Yayınlanma Kurslar Genel - Duyurular

Thumbnail image

İletişim Bilgileri:
Anadolu Telefonlarımız
Sabit Hat     :0322 459 37 37
Turkcell      :0532 165 2 000
Vodafone    :0545 200 222 0
Avea          :0505 296 21 96
Merkez: Çınarlı Mah. 61014 Sok. No: 4 Arzu Apt. Zemin Kat: 2 Seyhan / ADANA Tel: (0 322) 459 37 37
Atölye: Döşeme Mah.60025 Sok. No: 24 Seyhan / ADANA Tel: (0 322) 431 11 54

Adana da Faliyet Gösteren Kursumuz Türkiyenin Bir Çok İlinde Telefon Alıyor. ...Şu İlimizde Şübeniz Yokmu? diye. Tabiki Bu Bizi Çok Mennun Ediyor. Her Şey İçin Teşekkürler. Kurslarımız; Yetenek Geliştirme İle İlgili Olup Birinci Bölümü Üniversitelerin Güzel Sanatlar Kakiltelerinine Yönelik (İç Mimarlık, Resim, Resim İs Öğretmenliği, İş Eğitimi Öğretmenliği, Çizgi film / Animasyon, Mesleki Resim Öğretmenliği, Baskı Sanatları / Özgün Baskı, Cam Tasarımı, Çevre Tasarımı, Endüstriyel Tasarım, Eski Çini Onarımı, Fotoğraf, Geleneksel El Sanatları, Grafik, Grafik Öğretmenliği, Halı, Kilim ve Kumaş Deseni Tasarımcısı, Heykel, Sahne Tasarım, Seramik, Seramik Öğretmenliği, Stilistlik, Tekstil Tasarımı, Tezhip / Süsleme, Anadolu Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık)tır.