Sanat Paylaştıkça Büyür


 • DoveHakiKirmiziMaviMorSariTurkuazYesil


 • inspire adainspire korinspire lacivertinspire manzarainspire maviinspire morinspire siyahinspire yesil


 • Thumbnail imageTemel Fotoğrafcılık Kursları

  Fotoğrafçılık Kursları ve Temel Bilgiler Burada Anadolu Güzel Sanatlar Kursu'muzda fotoğraf dersleri birebir özel ders olarak veya talebe göre gruplara verilebilmektedir. Temel dersler 16 saat olup sonrasında isteğe bağlı olarak daha profesyonel anlamda çekim yapabilmek için derslere devam edilebilir. Fotoğrafı photoshop ile pekiştirmek isteyen arkadaşlar kursumuzda photoshop dersleri alabilirler. Dileyen arkadaşlar sezon içerisinde yapılan doğa yürüyüşlerine katılarak hem şehrin havasından uzaklaşıp temiz hava alır hem de güzel kareler elde edebilirler. Yapılan çekimler sonucunda elde edilen fotoğraflardan bazıları yıl sonu sergisinde sergilenerek beğeniye sunulur. Kurs sonunda öğrencilerimize "Başarı Belgesi" verilir.
  "Fotoğraf çekmeyi ister bir hobi, ister profesyonel anlamda meslek olarak düşünenler için fotoğrafçılık kursları ve birçok temel bilgi burada!"
 • Thumbnail imageFotoğrafcılık Gezileri

  Kurs süresince uygulamalı fotoğraf ; Tarihi mekan çekimleri için ( Safranbolu evleri, Tepebağ evleri, Yılanlı Kale, Anavarzalar Kalesi, Toprak kale  vb.)
  Manzara çekimleri için ( Pozantı yaylası, Mersin yaylaları, Eyner Yaylası, Cehennem Deresi, Limonlu, Cennet, Cehennem, Tuz Gölü, Harbiye Şelalesi vb.)
  Poretre çekimleri İçin ( Çocuk esirgeme kurumları ve Huzur evleri Parklar semt pazarları vb) Serbest çekim için ( Kursiyerlerimizin isteği doğrultusundaki çekimler)
  2 Gezi düzenlenmektedir. İsteğe bağlı olarak gezi sayısı artabilir. Kursu tamamlayan öğrencilerimize Başarı Belgesi verilmektedir.
  Dönem Temel Fotoğraf Dersleri Başladı. Fotoğraf Severleri Kurslarımıza Bekliyoruz.